Meble System BELLIS - Sklep meblowy WIKI MEBLE
MENU GŁÓWNE
Transport

Kontakt

RATY

 

Facebook
 
 


SZYBKIE ZAMAWIANIE

Adres e-mail:


Imię i Nazwisko:


Numer telefonu lub najlepiej dwa numery:


Adres dostawy i do faktury:


Dokładne dane zamawianych mebli:

Przeczytałem i zgadzam się na Regulamin
KONSUMENT PONOSI BEZPOŚREDNIE KOSZTU ZWROTU PRODUKTU.

Meble System BELLIS

Meble systemowe Bellis to idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie prostotę i elegancję. Sprawią one, że pomieszczenie będzie wyglądało przestronnie i lekko a zarazem z klasą. Dla naszych Klientów przygotowaliśmy trzy gotowe zestawy. Istnieje również możliwość zakupienia pojedynczych mebli. Meble dostępne są w dwóch kolorach baltimore / biały.

W skład tego sytemu wchodzi: szafka wisząca, szafka jednodrzwiowa, szafka dolna, komoda dolna i półka. Meble zostały dobrane tak, aby stanowić idealne wyposażenie dla salonu i pokoju dziennego. Na półkach i w szafkach można ułożyć książki i różnego rodzaju pamiątki, zaś na komodzie sprzęt RTV.

Meble te będą idealnie pasować do nowoczesnych wnętrz urządzonych w stylu minimalistycznym. Z uwagi na swoje jasne kolory będą również stanowiły doskonały dodatek do ciemnych wnętrz – rozjaśnią je i sprawią, że będą wyglądały na większe. Dzięki możliwości zakupu pojedynczych mebli każdy może stworzyć sam swój własny komplet Bellis, który będzie dokładnie spełniał jego oczekiwania.

Brak produktów w tej kategorii.

OpenCart © 2009-2014 Wszelkie prawa zastrzeżone.
WIKI MEBLE