Meble System ZEBRA - 2 kolory - Sklep meblowy WIKI MEBLE
MENU GŁÓWNE
Transport

Kontakt

RATY

 

Facebook
 
 


SZYBKIE ZAMAWIANIE

Adres e-mail:


Imię i Nazwisko:


Numer telefonu lub najlepiej dwa numery:


Adres dostawy i do faktury:


Dokładne dane zamawianych mebli:

Przeczytałem i zgadzam się na Regulamin
KONSUMENT PONOSI BEZPOŚREDNIE KOSZTU ZWROTU PRODUKTU.

Meble System ZEBRA - 2 kolory

Meble z systemu Zebra przeznaczone są do salonu, dlatego można wśród nich znaleźć różnego rodzaju komody i szafki, a także stoliki. Wszystkie elementy są nowoczesne i jednocześnie eleganckie, więc idealnie pasują do każdego wnętrza.

Komoda Z14 składa się z trzech szuflad, trzech szafek na dole, niewielkiego barku oraz dwóch przeszklonych półek, natomiast komoda Z13 jest nieco wyższa, ale ma podobny układ. W komodzie 1D Z4 nie ma przeszkleń – jest cała zamykana i wygląda jak niewielki słupek. Podobny design ma komoda D Z6, która jednak zamiast jednych drzwiczek ma przeszklenie. Komodę Z5 wyróżnia oprócz przeszklonej półki także szuflada, która jest umiejscowiona na górze mebla. Rodzinę komód uzupełnia jeszcze model Z3, który jest wąski i zabudowany oraz posiada górną szufladę.

W systemie Zebra znajduje się nadstawka oraz wisząca półka. Ponadto w komplecie jest także wąska szafka Z2 oraz częściowo przeszklona wisząca szafka Z9 i mająca nieco inny układ przeszkleń szafka wisząca Z10. Do kompletu można także dokupić stolik RTV wąski lub szeroki, a także szafę Z1. System dostępny jest w wielu wersjach kolorystycznych.

Brak produktów w tej kategorii.

OpenCart © 2009-2014 Wszelkie prawa zastrzeżone.
WIKI MEBLE